Як здоров’я, щастя та сексуальність пов’язані між собою

Три терміни з назви даної статті дуже тісно пов’язані між собою та обов’язково мають бути присутні в житті кожної дорослої людини. Зріла людина має мати в достатній кількості сексу, щоб бути щасливою.

До сих пір тема сексу залишається не зовсім оговореною, так як багато людей намагаються її уникати, вважають її чимось непристойним і тим, про що не можна говорити вголос. Питання в тому, що насправді тему сексу потрібно і важливо обговорювати, але лише між партнерами.

Люди надзвичайно різні між собою і їхні сексуальні уподобання дуже різняться. Те, що цікавить одного, абсолютно недопустиме для іншого. Те, що хоче відчути одна, ніколи не дозволить зробити інша.

Організм людини так побудований, що близкість необхідна для нормального його функціонування. Що й говорити – інколи пригнічений настрій, поганий апетит та сон людини саме від відсутності гарного сексу в житті.

Красива, значить сексуально задоволена 

Жінкам взагалі, враховуючи велику кількість гормонів, регулярні статеві контакти вкрай необхідні для правильного функціонування органів тазу й молочних залоз. При регулярному сексуальному житті у жінок покращується стан шкіри, волосся, нігтів.

Щодо чоловіків, вони теж з регулярними оргазмами відчувають легкість, розум стає більш ясним і доведено, що важливі рішення легше приймаються тими, хто має якісний регулярний інтим з коханою людиною.

Переваги харчових продуктів 

Важко недооцінити вплив того, що ми їмо, на організм. У плані сексуальному, також важливу роль відіграють продукти харчування, які людина вживає. Якщо в раціоні переважають певні продукти, то гарне сексуальне життя, а значить і загальний стан, гарантовані. 

До списку рекомендованих продуктів належать: 

  • Шоколад. Він вивільняє ендорфіни і поліпшує настрій. Не даремно це класичний атрибут романтичної зустрічі.
  • Морепродукти. В ТОПі устриці, які є афродизіаком і завдяки наявному у їхньому складі цинку, вони сприяють виробленню тестостерону, що позитивно впливає на статеве життя чоловіків.
  • Огірки. Вони поліпшують крововідтік в області паху і позитивно впливають на статеве життя як чоловіків, так і жінок. Навіть улюблена у Фрейда фалосоподібна форма огірка натякає, що цей овоч буде зовсім не зайвим на столі закоханих перед бурхливим вечором.
  • Авокадо. Неодмінно додасть енергії і секс марафон у спальні стане довшим, а цей факт точно сподобається жіночій статі, якій для кульмінації потрібно трошки більше часу, аніж сильній половині людства.

Заняття сексом гарно впливають на фізичний стан людей. Активні рухи під час статевого акту допоможуть спалити до 80 калорій за півгодини. Це непоганий показник, особливо для тих, хто слідкує за собою і звик гарно виглядати.

Гарний вигляд означає більшу привабливість для протилежної статі. Більша привабливість – більші шанси на секс. Більше сексу – більша привабливість. І так по колу.

Щаслива людина – це здорова людина. Секс при дотриманні основних, зовсім не тяжких для виконання правил, дарує фізичну привабливість і додає впевненості в собі, та й загалом гарно впливає на самопочуття, що дає можливість жити на повну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *