Секс посилює жіночу красу. Чи це правда?

Якщо сексуальне життя жінки не досить різноманітне або ж його зовсім немає, це рано чи пізно обов’язково негативно вплине на її зовнішність, настрій і організм в цілому.

Можна зустріти безліч думок щодо даного питання, але всі вони сходяться в негативному відношенні до утримання. Критика з точки зору медицини нещадна. Медики одноголосно говорять, що жінці секс необхідний.

Не варто жартувати з природою 

Гормони – один із надважливих факторів для жінки. Без нормального гормонального фону жінці просто неможливо. Цей ланцюжок має бути як ніколи міцний, і якщо втратити найменший елемент, то зруйнується вся система. Якщо гормонів, які виробляються під час сексу недостатньо, то з часом порушується менструальний цикл. Цей факт потягне за собою багато негативних наслідків і в майбутньому може завадити виношуванню бажаної дитини.

Під час статевого акту в організмі жінки виділяється цілий ряд важливих елементів, серед яких: окситоцин, серотонін і ендорфіни. Саме вони найбільш позитивно впливають на психоемоційний стан. Спокійний сон, радість, привабливий зовнішній вигляд і славнозвісні блискучі очі – саме завдяки гормонам жінки можуть виглядати найбільш спокусливо. 

Без вищевказаних гормонів жінка стає дратівливою, не може нормально спати, може переїдати, шукаючи потрібний гормон в їжі. Крім цього порушується врівноваженість, важко приймати рішення чи вирішувати робочі питання.

Жінка, якій бракує сексу, нечасто відчуває себе щасливою. Через відсутність сексуального життя у жінок часто знаходять хвороби, такі як міома або фіброма матки, мастопатія. Жіночі статеві гормони регулюють правильну роботу молочних залоз, тому саме мастопатія – вірний знак, що сексу в жіночому житті не вистачає. Звичайно, це не пряма і зовсім не єдина причина виникнення хвороби, але частіше всього в комплексі факторів, провокуючих виникнення захворювання, присутній і дефіцит інтиму в житті жінки. 

Застій крові в органах малого тазу також може бути наслідком не досить частих сексуальних контактів в житті людини.

Чи все так погано? 

Хороша новина для тих, хто не має постійного партнера. Природу можна обманути. Викликати оргазм можна й іншими способами. Класичний статевий акт це не єдиний спосіб отримати вищу точку задоволення. Фалоімітатор, душ чи пальці прекрасно згодяться для того, щоб задовольнити природні потреби і викликати вироблення потрібних для жінки гормонів.

Підходячи до проблеми без зайвих нарікань і консерватизму, варто вказати – відсутність інтимних відносин не є медичною проблемою. Звичайно, статеві відносини корисні, та це не аксіома для всіх без винятку жінок. Вести активне сексуальне життя чи ні, варто вирішити жінці, опираючись лише на особисті вподобання, моральні принципи і т. д. Є дівчата, які мають погане самопочуття через те, що не займаються коханням. У них відмічається прагнення до регулярних статевих зносин. Та існують і такі, кому взагалі комфортно без інтимного життя. У будь-якому разі, якщо ніяких хвороб, змін чи патологій не виявлено, проблемою відсутність сексу не буде. Але те, що задоволена фізично жінка має кращий зовнішній вигляд – факт. Не вірите? Запитайте у знайомих чоловіків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *