Як приємно здивувати коханого в ліжку

Любляча людина постійно хоче вдосконалюватися, хоче радувати свою другу половинку й приносити їй максимум задоволення та позитивних емоцій.

Сучасність пропонує безліч цікавих варіантів урізноманітнити своє дозвілля, зокрема й у інтимних стосунках. Тому не зайвим буде ознайомитися з декількома варіантами цікавих сценаріїв для тих, кому 18+. 

Додаємо фарб у сексуальне життя 

Першочергово треба взяти собі за правило обов’язково обговорювати всі свої бажання з партнером. Тема сексу часто викликає засоромлення і пари не можуть прямо говорити про свої бажання та фантазії, звідси й незадоволення в інтимному плані, а значить сварки і проблеми у стосунках. Не лінуйтеся час від часу організовувати сексуальні сюрпризи для своїх коханих. Щоб партнерові неодмінно сподобалось, влаштуйте незвичайний романтичний вечір. Нехай все буде не так, як завжди, починаючи з вечері і закінчуючи найбурхливішим оргазмом у ваших відносинах.

Трохи алкоголю і фрукти допоможуть вам обом розслабитися і налаштуватися на сексуальний лад. Додайте до звичних ласок перед сексом декілька нових рухів. Хай дотики будуть тривалішими та більш чутливими, ніж звичайно. Цікавим доповненням до інтимних ігор будуть секс-картки, що допомагають розбурхати фантазію партнерів. 

Якщо партнер звик, що ви більш спокійні в ліжку, пора увімкнути режим активної спокусниці. Можливо саме час дозволити собі дещо більше ніж звичайно? Пустити в хід цікаві секс-іграшки або ж просто взяти ініціативу в свої руки. Часто чоловікам подобається коли партнерка використовує наручники, пов’язку на очі чи бере до рук плітку. Звичайно, перш ніж пускати в хід такі аксесуари, не зайвим буде обережно поцікавитися, чи це не заборонена територія для вашого обранця.

Сміливість гарантує гарний секс 

Інколи слід дати волю рукам. У чоловіків також є більш та менш чутливі точки на тілі. Фокус із чоловічою точкою G завжди спрацьовує. Як би добре партнерові не було, більш яскравими його відчуття стануть, якщо промасажувати місце між заднім проходом і мошонкою. Це зручно робити суглобом зігнутого вказівного пальця. Такі маніпуляції слід також робити обережно, так як чоловік може бути спершу не готовий до таких рухів, та й місце досить чутливе й надмірна сила масажу може викликати больові відчуття. 

Запах і смак пристрасті

Не зайвими будуть експерименти з ароматами. Варто поцікавитися і по можливості отримати відверту відповідь: чи подобаються ваші парфуми обранцеві. Можливо він хотів би чогось більш яскравого. Навіть найменша деталь інколи викликає незвичні асоціації та приводить до гарного сексу, даруючи велику кількість незабутніх вражень.

Такі ж дії можна повторити зі смаками. Не треба вживати занадто тяжку їжу, але те, що подобається вашому чоловікові можна і треба використати. Ніхто не відміняв славнозвісні збиті вершки, які всі так люблять. Та якщо ви з вашим партнером до них відноситеся без фанатизму, можна погодувати один одного фруктами чи шоколадом. Але нехай це буде щось незвичне, таке, чого не має в раціоні кожного дня, таке, що додасть емоцій і пристрасті.

Якщо всі ці поради ви вже використовували, то варто просто змінити вектор життєвої течії. Нехай ваші дії будуть впевненими, а ви найбільш загадковими, тоді ваш обранець точно здивується, а ви неодмінно порадієте новим відчуттям. Сподіваємося, вам вже дуже кортить використати поради та здивувати коханого в ліжку. Будьте завжди на висоті і отримуйте від інтиму максимум задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *