Як часто потрібно займатися сексом

Чи може бути забагато сексу? Скоріше за все, більшість чоловіків не задумуючись відповість, що ні – не може. Та судячи з досліджень та даних статистики, відповідь не така вже й однозначна. 

Люди різні, і згідно з темпераментом, завантаженістю в буденному житті та природною сексуальністю, доза сексу для кожного своя. Комусь і справді потрібно тричі на день, а хтось повністю задоволений триразовим походом у світ оргазмів на тиждень. Дехто звик до 3-4 разів на місяць і це теж непогано, а для когось може навіть й навпаки. Немає однозначних даних щодо кількості сексу потрібного людині.

Життя без сексу стає популярною сторінкою в житті людства

Так як зараз в самому розпалі період сексуальної революції, люди активно переналаштовуються і змінюють власні погляди на сексуальне життя. Та чи позитивна ця революція? Варто розібратися.

Наперекір загальному уявленню, що сексу має ставати більше, адже люди стають більш розкутими, вигадано масу способів удосконалити сексуальне життя й додати барв разом з сексуальними іграшками, все більше людей повністю відмовляються від близкості.

Близько 20 відсотків пар обирають для себе життя без інтиму. За останні десять років випадків з усвідомленою відмовою від близкості стало в три рази більше. Така ситуація називається “білим шлюбом”. Ці дані подає зараз Європейська Федерація сексологів. Пов’язано це явище з тотальною завантаженістю людей 21 сторіччя. На близкість просто невигідно витрачати ресурси. Люди задовольняють природні потреби засобами мастурбації або просто розвантажуються будь-якими звичними для них способами, без натяку на інтим.

Повній відмові від сексу підіграє також активна пропаганда засобами масової інформації та телебачення. Що занадто, то не здраво! Інколи таке перенасичення сексуальними кліпами, роликами, картинками та фотографіями впливає на людей з точністю до навпаки. Молоді люди, яким здавалося б, тільки й займатися коханням, вирішують повністю відмовитися від цього заняття, віддаючи перевагу будь-яким іншим справам.

Варто чи ні? 

Та повна відмова від інтиму не може пройти безслідно. Організм починає натякати на те, що природі потрібно все ж задовольняти свої бажання. 

Натяками слід вважати наступні прояви: 

  • підвищена нервозність, 
  • безпричинна тривога, 
  • мігрень, 
  • погіршення апетиту, 
  • безсоння, 
  • часті еротичні сновидіння,
  • загальний спад настрою. 

Чим більше – тим краще?

В інтимному плані це не зовсім так. Сексологи всього світу говорять, що оптимальна кількість контактів – від одного до восьми на місяць. Перш ніж точно визначити для себе кількість сексуальних ночей в вашому розпорядку, варто урахувати темпераменти, вік та завантаженість обох з пари. Не зайвим буде подумати над тим, наскільки співпадають ваші режими, а також, як саме ви займаєтесь коханням і чи залишилася пристрасть у вашій парі.

Інтимні контакти повинні нести не тільки фізіологічне задоволення, а й неодмінно психологічне розслаблення. Тому варто кохатися тоді, коли хочуть обоє. Не треба керуватися принципом – аби порадувати свого партнера. Результат не порадує вас самих. Яка частота контактів нормальна, не знає ніхто, крім вас. Якщо інтиму замало, не треба стримувати себе, бо це недобре позначиться на здоров’ї, як запевняють лікарі-сексологи. Краще всюди і завжди керуватися своїми відчуттями, тоді секс і загалом життя принесе лише радість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *