Що робити, якщо чоловік почав цікавитися повіями?

Переживаючи романтичний період залицяння або будучи зарученими, закохані знаходяться разом нетривалий проміжок часу. Вони встигають скучити один за одним, можуть підготуватися як слід до зустрічі, придбати подаруночок або зробити сюрприз. Знаходячись на початковому етапі знайомства, закохані ставлять інтереси половинки вище за свої і це не може не підкупити.

Після весілля все змінюється. Ви починаєте з’являтися перед коханим без косметики і в поганому настрої. Тепер ваші власні інтереси стають на перше місце, а його губляться у списку буденних зобов’язань. У такій атмосфері кохання швидко може згаснути, особливо, якщо на горизонті з’явиться доступна жінка, спокійна, лагідна, приваблива. Як тут чоловікові встояти? Що вам потрібно робити?

  • Не дозволяйте вщухнути пристрасті.

Вчиться знову приділяти чоловікові час, обнімайте його, говоріть як сильно кохаєте. Спочатку, він може сміятися з вас, думати, що це жарт, але з часом радітиме таким чудовим перемінам.

  • Зробіть для нього щось приємне.

Проявити фантазію можна не тільки в ліжку, але й запросити його до кафе. Одягнути сукню, що найбільше йому подобається, зробити зачіску та манікюр. Щаслива жінка спокійна та красива. Душевний стан віддзеркалюється на обличчі. Як тільки ви станете щасливішою, то неодмінно й погарнішаєте.

  • Проявіть ініціативу в сексуальному плані.

Якщо ви не можете налаштувати себе на позитивне ставлення до чоловіка, то й задоволення від сексу не отримаєте. Йому здаватиметься, що він у ліжку з колодою, а вам, що ви повія, яка торгує своїм тілом. Інтим повинен починатися зі згоди двох. Натякніть чоловікові, що він для вас бажаний, єдиний і неповторний. Старайтеся відкритися, пестіть його, починаючи від голови і закінчуючи кінчиками пальців. Жоден представник сильної статі не встоїть перед мінетом. Гармонічні пари прагнуть зробити приємно в ліжку один одному. Абсолютно точно, ваш коханий відповість вам кунілінгусом або обцілує груди.

  • Залишайтеся врівноваженою та спокійною.

Саме на таких рисах характеру будуються найміцніші зв’язки в родині. Прагніть знаходити час для половинки. Навіть якщо немає сил, ви погано спали, весь день вирішували складні питання на роботі, увечері обов’язково сядьте на кухні удвох та випийте чаю. Обговоріть найважливіші справи, порадьтеся. Такі моменти найцінніші в вашому подружньому житті.

  • Підтримуйте свою фізичну форму.

Жіноча краса в чоловічій уяві пов’язана із зовнішністю. Займайтеся ранковими пробіжками. Ходіть до спортзали  і ви завжди залишатиметесь підтягнутою та стрункою. Якщо ви будете подобатися собі у дзеркалі, то завжди стежитимете за зовнішнім виглядом, а значить подобатиметеся чоловікові.

  • Реагуйте на свою половинку.

Кохану людину треба вислуховувати, підбадьорювати. Якщо він наполягає на сексуальних експериментах у ліжку, то не лайтеся, спершу вислухайте. Деяким чоловікам подобається секс утрьох. На роль третьої можна запросити повію. Ця ідея здається вам абсурдною, ви не зможете дозволити чоловікові займатися коханням з іншою? Тоді знайдіть повію-лесбіянку на цій сторінці каталогу дівчат за викликом і нехай вона займається тільки вами. Сильну половину, картина сексу між жінками, страшенно збуджує. Нехай він дивиться і захоплюється вами.

  • Розкажіть коханому про свої почуття.

Говоріть, як сильно ви любите чоловіка, наскільки він вам дорогий. Спонукайте його теж говорити вам приємні слова. Люблячі люди повинні не тільки відчувати серцем, а й вміти проговорювати свої бажання вголос. Дотримуйтеся цих правил і ваш чоловік ніколи не буде шукати іншої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *