Секс-іграшки для двох. Радимо спробувати!

Якщо ваша пара давно разом і секс починає поступово набридати, непотрібно поспішати і рвати відносини. Пристрасть можна розпалити заново. В цьому чудово допоможуть секс-іграшки.

До вашої уваги пропонуємо ТОП найпопулярніших іграшок, які принесуть задоволення обом партнерам, додадуть пристрасті в звичний інтимний процес і відкриють для вас новий світ задоволення.

Цікаве у світі секс-іграшок

Отже, серед найпопулярніших іграшок для інтимного дозвілля виділяють наступні: 

  • Вібруюче яйце.

Інколи цю секс-забавку називають кулею. Таке яйце існує в декількох модифікаціях і його можна використовувати як самостійно, так і в парі. Воно працює максимально ефективно, чудово справляється із своїм завданням і його можна придбати за низькою вартістю, що також важливо. 

Така забавка підійде навіть найконсервативнішим парам. Ця іграшка функціонує на дистанційному керуванні. За допомогою яйця стимулюються чуттєві точки і людина отримує максимум насолоди від сексу. 

  • Наручники. 

Інколи варто погратися в ігри з домінуванням. Найбільш цікавою така гра буде з використанням наручників. З ними легко запалити пристрасть і пробудити давні бажання в собі і партнері. Наручники це не тільки іграшка для жорстокого сексу, вони можуть бути використані і перед інтимом і під час нього. Почуття неймовірно загострюються, коли один із партнерів не може виконувати звичні для нього рухи. Факт того, що процесом повністю керує інша особа, неймовірно збуджує і оргазми будуть приходити один за іншим, а саме цього і бажає більшість пар. Закуйте партнера в наручники і не переходьте відразу до головного. Подражніть трохи, а потім дозвольте йому робити все, що він бажає зробити з вами.

Додайте яскравості процесу, зав’язавши один одному очі. Недаремно ж говорять, що якщо вимкнути одне з почуттів, всі інші неймовірно загострюються. Чи не пора вже це перевірити?

  • Міні-масажер. 

Можливо не треба відразу використовувати великий фалоімітатор. Скоріше за все, чоловіка це збентежить. А ось невеликий міні-масажер чудово підійде для стимуляції чоловічої простати і розпалення вогнища з новими враженнями. З жіночою стороною простіше. Славнозвісна точка G і клітор чудово стимулюються такою іграшкою і вона неодмінно сподобається всім представницям прекрасної статі. Інтенсивність вібрацій такого масажера ні в чому не поступається фалоімітатору великих розмірів і для початківців така “штучка” буде в самий раз. Все можна регулювати і при правильному використанні все працює для задоволення обох партнерів. 

  • Лубриканти.

21 сторіччя прекрасне тим, що асортимент лубрикантів просто вражаючий. Не секрет, що певна кількість вологи має бути обов’язково для того, щоб секс пішов “як по маслу”. Але не кожна жінка здатна виробити потрібну кількість змазки, тому на поміч парі прийдуть цікаві лубриканти з зігріваючою або навпаки, охолоджуючою дією. Кожен обов’язково знайде своє: різні смаки, запахи, колір і все, що допоможе добавити в ваш інтим нових фарб. 

  • Вібруюче кільце для пеніса. 

Кільце для пеніса надягають на початок члена, завдяки чому прилив крові до нього частково блокується. Це призводить до більш сильної і тривалої ерекції, а також до зовсім нових відчуттів. Для додаткової стимуляції вібруюче кільце можна прикласти до яєчок або клітора жінки. 

Якщо пара ще не зовсім готова використовувати справжні секс-іграшки, спробуйте ароматизоване масло для масажу, воно допоможе вам і вашому партнерові розслабитися і створити еротичний настрій. На якій би секс-іграшці ви не зупинили свій вибір, переконайтеся, що з нею обом партнерам буде комфортно. Бажаємо безлічі нових, приємних відчуттів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *