Перегляд порно з коханим. “За” і “Проти”

Цікава тема перегляду фільмів для дорослих піднімається майже в кожній парі. Дехто вважає цю тему забороненою, декому навпаки – цікавий такий вид проведення часу.

Згідно з даними статистики, більшість дорослих чоловіків періодично переглядають порноролики, а найбільші поціновувачі навіть мають постійні преміум акаунти на сайтах з полуничкою.

На форумах зустрічаються такі коментарі щодо теми спільного перегляду відео для дорослих: “Порно – це вульгарно. Як можна дивитись таке взагалі?”, “Такі ролики вважаю непристойними”, або “Для чого показувати таку гидоту? Порно не має нічого спільного з коханням та почуттями, мені огидно”. Такі коментарі можна почути від закомплексованих та занадто консервативних людей. Рано чи пізно така категоричність може зіграти проти відносин партнерів і врешті решт загасити полум’я пристрасті в парі.

Гірше точно не стане

Маса дослідів довела, що більшості людей подобається спостерігати за сексом на екрані. Спробуйте відкласти перегляд відео “з перчинкою” на момент, коли залишитесь самі вдома і чесно дайте відповідь на питання, що саме вам подобається? Яка категорія порнороликів викликає найбільше емоцій? Чи хотілося б вам переглянути таке відео разом з коханим і, можливо, поекспериментувати? Деякі люди більше люблять еротику, тобто те, що більш загадкове, аніж відверте. Та й порно може бути більш жорстким, або менш в залежності від обраної вами категорії.

Людям, що протягом довгого часу знаходяться у відносинах, часто необхідно внести певну пікантність в стосунки, щоб заново розпалити вогонь почуттів. Можливо, саме порно допоможе в цьому. Крім вищевказаного, спільний перегляд кіно для дорослих позитивно впливає на ставлення до свого тіла та сексу загалом: 

  • Наявні комплекси відходять на другий план.
  • Людині легше зосередитись на власних почуттях і почуттях партнера; 
  • Експериментувати стає легше і з’являється бажання урізноманітнювати  процес; 
  • З’являється впевненість в собі та партнері, що позитивно впливає на якість інтиму і дарує більш яскраві емоції.

Збудження, отримане від перегляду якісного порнофільму неймовірне, а картинки і звуки в голові, що залишаються після перегляду будуть додавати запаморочення і неодмінно наштовхнуть на сексуальний настрій в реальному житті. А це означає гарний секс й незабутні оргазми. 

Пікантна тема, якої торкався кожен

Майже кожен наодинці з собою мріяв про третього в ліжку або про нестримний груповий секс. Ефект присутності при перегляді порно неодмінно збудить фантазію і не тільки. Займатися нестримним сексом тоді, коли на фоні йде ролик для дорослих – цікаво, і це неодмінно додасть вогню в будь-які відносини між партнерами. Коли пара разом дивиться порно, то можна наглядно продемонструвати партнеру, як би вам хотілося спробувати. Натякнути, що вам подобається, а що ні.

Ідеї для незвичайних занять сексом можна почерпнути для себе з дорослого кіно. Також варто піддивитися цікаві техніки виконання мінету чи кунілінгусу. Декому обов’язково сподобаються збуджуючі фразочки, які можна згодом прошепотіти на вушко під час ночі задоволення.

Ті, хто вже спробував спільний перегляд відео для дорослих, говорять так про свій досвід: “це іноді сильніше заводить, ніж руки коханого”, “таких оргазмів, як після порно, я не відчував ніколи”, “ми почали по-новому сприймати один одного, і це просто чудово”.

Отже, ні про що не можна говорити категорично. Велика кількість позитивних моментів в спільному перегляді фільмів для дорослих безперечно є і варто придивитися до цієї теми більш детально. Можливо, варто залишити декілька роликів відкритих у браузері, щоб половинка здогадалася про ваші уподобання або ж за келихом вина запропонувати урізноманітнити вечір переглядом заздалегідь підготовленого кіно, яке розпалить ваші почуття. Якщо в парі гарний секс, то таким відносинам скоріше за все судилося жити довго і точно щасливо. Експериментуйте!

1 коментар до “Перегляд порно з коханим. “За” і “Проти”

  1. Часто дивимось з чоловіком порно і всім радимо. Чудова можливість освіжити сексуальне життя. Дуже збуджує!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *