Коханий мріє про секс з двома дівчатами. Що робити?

Мабуть, у кожного чоловіка виникало бажання спробувати секс одночасно з двома дівчатами. Дехто просто тішив цю фантазію у себе в голові і ніколи нікому про це не розповідав, хтось активно обговорював цю тему в чоловічому колі чи на форумі однодумців, а хтось навіть наважився сказати про це другій половинці.

В динамічний час двадцять першого століття у побутових та робочих проблемах дуже легко загубити не тільки індивідуальність, але і сексуальний потяг до партнера, з яким раніше пристрасть спалахувала з одного лише погляду. Урізноманітнити сексуальне життя можна багатьма способами, серед яких і той, в якому до ліжка пари приєднується хтось третій, що буде зовсім не зайвим.

Чому б ні?

Сексологи говорять, що час відкидати стереотипи в ліжку і давати волю своїм почуттям. Адже сексуальна частина людського життя – це надважливий момент. Гармонійні стосунки у парі просто неможливо уявити без інтиму. Тому, якщо питання зайшло про бажання когось із партнерів, варто замислитись над його виконанням, щоб стосунки принесли тільки радість, були міцними і тривалими.

Перш ніж вдатися до експерименту з третім в ліжку, варто спробувати більш легкі, але не менш емоційні варіанти урізноманітнення сексуального дозвілля. 

В списку найпопулярніших такі: 

  • Зміна місця занять коханням.

Часом просто набридає одноманіття і змінити спальню на кухню або підлогу ванної кімнати може і не досить зручно, але з точки зору нових емоцій точно сподобається.

  • Експерименти з образами.

Не полінуйтесь подумати над новими сценаріями вашого сексу. Можливо партнеру давно хочеться побачити обранця чи обраницю в кардинально іншому образі. Нехай це будуть рольові ігри чи просто зміна звичної поведінки з більш ніжної на грубу, з покірної на домінантну.

  • Додайте нових поз.

Зрозуміло, що за час стосунків з партнером, ви певно вже обрали улюблені і продуктивні пози, але динаміка потрібна навіть у сексуальних відносинах, тому активно впроваджуйте нове в стосунки. Хай це буде декілька нових для вас поз – цього абсолютно вистачить для внесення яскравості в стосунки пари. 

  • Секс – іграшки.

Все прогресивне людство не цурається використовувати секс-іграшки для урізноманітнення інтимного життя. Обов’язково варто придивитися більш детально до пропозицій на ринку секс-забавок. Без сумніву, знайдеться те, що сподобається вам і вашому партнеру. 

  • Спільний перегляд порно.

Доведено, що абсолютна більшість людей досить сильно збуджується при перегляді відвертих відео зі спокусливим сюжетом. Не полінуйтеся знайти те, що сподобається вам і вашій половинці, щоб звичний секс став більш яскравим і завершився незабутнім оргазмом.

Хочу третього 

Якщо більш легкі сценарії урізноманітнення сексуального дозвілля випробували, можна переходити до сексу втрьох. Важливо, щоб кожен з партнерів був готовий до цього. Краще обговорити все до найменших деталей. На форумах активно радять не запрошувати в ваше ліжко знайомих і тих, хто врешті решт може викликати почуття у когось з партнерів. Це важливо, щоб не зруйнувати стосунки в парі. Краще, щоб це була проститутка, яка точно не викличе ні ревнощів, ні почуттів, але з великою вірогідністю виконає свої обов’язки якісно і дійсно урізноманітнить секс.

Напередодні оберіть дівчину, яка сподобається обом, обговоріть яким ви бачите секс утрьох, знайдіть зручний час та місце і починайте подорож у світ, який досі був для вас забороненим. Налаштуйтеся на задоволення і подбайте, щоб вам і вашому партнеру було справді добре. Важливо розуміти, що в сексі, звичайно, можна робити все, але за однієї умови: цього хочуть обидва партнери. Інакше спроби експериментувати принесуть не задоволення від різноманітного сексу з коханою людиною, а конфлікти і проблеми у відносинах, а цього допускати зовсім не хочеться.

1 коментар до “Коханий мріє про секс з двома дівчатами. Що робити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *